Drzwi Otwarte PW 2015

Ostatni weekend marca (28-29) upłynął na naszej uczelni pod znakiem Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej. To wydarzenie co roku przyciąga tłumy uczniów szkół średnich, stojących przed trudnym wyborem przyszłego kierunku studiów. Nie inaczej było w tym roku. Do studiowania na Wydziale Geodezji i Kartografii, a szczególnie na kierunku Gospodarka Przestrzenna, zachęcali członkowie Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej PW.

SONY DSC

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę głównym punktem programu była prezentacja wydziałów na stoiskach. Studenci i pracownicy Wydziału Geodezji i Kartografii przeprowadzili wiele rozmów, z chęcią odpowiadając na pytania zainteresowanych. Innym ważnym punktem Drzwi Otwartych było spotkanie informacyjne. Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju Wydziału GiK, dr hab. inż. Dariusz Gotlib przedstawił zebranym specyfikę każdego kierunku. Na koniec tego spotkania kandydaci mogli usłyszeć o naszym kierunku z perspektywy studenta, a tę zaszczytną funkcję pełniła była Prezes Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej, Edyta Bogucka. Wszyscy chętni mieli również możliwość zwiedzenia laboratoriów naszego Wydziału.

SONY DSC

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2015 za nami. Wierzymy, że informacje udzielone przez członków Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej pomogą uczniom szkół średnich w wyborze swojego wymarzonego kierunku studiów i że tym kierunkiem będzie właśnie Gospodarka Przestrzenna na Politechnice Warszawskiej.