Zapraszamy na GeoPiknik 2015!

Miniony weekend upłynął pod znakiem Warsztatów urbanistycznych „Jasne granice – czytelne ulice”. Jednak nie było to ostatnie duże wydarzenie w tym miesiącu. Na zakończenie maja pragniemy serdecznie zaprosić na GeoPiknik 2015, coroczne wydarzenie organizowane wspólnie przez Wydziałową Radę Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej PW oraz Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii „Geoida”, które odbędzie się oczywiście w Obserwatorium Astronomiczno – Geodezyjnym PW w Józefosławiu już 30 maja 2015 roku.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u

Jak co roku organizatorzy zadbali o mnogość atrakcji. Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej PW przygotowało grę terenową (LINK do wydarzenia), w trakcie której, w urokliwym otoczeniu ośrodka w Józefosławiu, będzie można zmierzyć się z różnymi zadaniami, które przygotowali członkowie Koła.

Na uczestników czeka również mechaniczny byk, eurobungee, Geoolimpiada, mecz piłki nożnej pomiędzy studentami a pracownikami PW oraz wiele innych. Wieczór upłynie pod znakiem tanecznej atmosfery, o którą zadba studencki zespół muzyczny, a o dobry klimat imprezy i świetną zabawę do nocy zadba DJ Woncky!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w GeoPikniku 2015. Na horyzoncie niektórzy dostrzegają już nadciągającą sesję, ale zanim do niej dojdzie, warto naładować swoje akumulatory pozytywną energią, a tej na GeoPikniku na pewno nie zabraknie. Zapraszamy!