GeoPiknik 2015

GeoPiknik 2015 za nami. 30 maja 2015 roku odbyła się kolejna już jego edycja i, tak jak co roku, zgromadził on nie tylko wielu studentów i pracowników naszego wydziału, ale także mieszkańców Józefosławia.

Jak co roku swoją obecnością zaszczycili nas pracownicy Wydziału Geodezji i Kartografii z panią Dziekan Aliną Maciejewską na czele. Tegoroczny GeoPiknik był wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy na tym wydarzeniu gościł Jego Magnificencja Rektor Jan Szmidt.

SONY DSC

Tak jak zapowiadaliśmy we wcześniejszym poście, organizatorzy przygotowali w tym roku wiele atrakcji. Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej PW zorganizowało grę terenową, w trakcie której drużyny musiały się zmierzyć z kilkoma zadaniami, m.in. połączyć stacje pierwszej linii metra z zamkniętymi oczami z pomocą członków grupy, czy też wypić sok przez słomkę, po uprzedniej „podróży” w roli taczki (zdjęcie poniżej powinno trochę rozjaśnić sytuację :) ).

SONY DSC

Tegoroczny GeoPiknik to także mechaniczny byk, eurobungee, Geoolimpiada, mecz piłki nożnej pomiędzy studentami a pracownikami PW, koncert studenckiego zespołu muzycznego, a także świetna zabawa z DJ-em Woncky!

Następny GeoPiknik dopiero za rok. Wierzę jednak, że pozytywna energia zdobyta w tym czasie będzie procentować nie tylko w najbliższym trudnym okresie przed sesją, w jej trakcie, ale także po niej.