Spotkanie dla kandydatów

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „KONIK” 2015 za nami, w trakcie których odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Opowiadaliśmy też o naszej działalności, zachęcając studentów, aby do nas dołączyli. Aby słowa mogły stać się rzeczywistością, 29 października 2015 roku zorganizowaliśmy spotkanie informacyjne dla kandydatów.

SONY DSC

W trakcie spotkania kandydaci mogli dowiedzieć się więcej o naszym Kole i prowadzonej przez nas działalności, w tym o nadchodzących wydarzeniach, które organizujemy. Przede wszystkim jednak mieli okazję poznać członków KNGP i spędzić wieczór w naszym kołowym towarzystwie.

Spotkanie to miało też szczególne znaczenie dla zeszłorocznych kandydatów. Zostali oni oficjalnie przyjęci w poczet członków Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej PW.

SONY DSC

Jeśli nie było Cię na spotkaniu, chciałbyś/chciałabyś do nas dołączyć, nic straconego! Już dziś polub fanpage KNGP na facebook’u, a znajdziesz tam informacje o przyszłych spotkaniach integracyjnych i organizacyjnych. Zapisz się także na listę mailingową (wejdź w zakładkę WSPÓŁPRACA/KONTAKT). Czekamy na Was!