Spotkanie z pracodawcą – Freedom Nieruchomości

W czwartek 5 listopada 2015 ponownie odbyło się wydarzenie z organizowanej przez KNGP serii „Spotkanie z pracodawcą”. Naszymi gośćmi byli reprezentanci mokotowskiego oddziału zajmującej się szybką sprzedażą nieruchomości firmy „Freedom”.

Spotkanie miało kameralny charakter, co sprzyjało rozmowie oraz wymianie pytań i odpowiedzi między uczestnikami. Na początku jeden z prelegentów, dyrektor ds. sprzedaży oddziału Warszawa Mokotów Rafał Saługa zapytał zgromadzonych o ich wizję pośrednika sprzedaży nieruchomości. Jakie podejście ma do nich przeciętna osoba, jakie opinie można usłyszeć na ich temat? Okazuje się, że często traktuje się pośredników jako osoby, które żerują na pracy kogoś innego, naginają rzeczywistość albo sprzedają informacje. Pracy firmy przyświeca idea chęci zmiany takiego postrzegania, dlatego w następnej części spotkania specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości Pamela Korpalska oraz Broker Nieruchomości Iwona Zawadzka dokładnie opisały, na czym polega ich praca i czym Freedom wyróżnia się wśród innych tego rodzaju firm. Każdy z prelegentów wielokrotnie podkreślał, jak istotna jest praca w zespole – nie tylko dla wyników firmy, ale także dla samej atmosfery, która sprawia, że ludzie chętnie zostają w pracy nawet po godzinach. Wreszcie prowadzący spotkanie wymienili najważniejsze wartości, jakimi kierują się, by osiągnąć sukces.

Pomimo że pytania padały w trakcie spotkania, uczestnicy pozostawili również kilka kwestii na koniec i po rozwianiu wszelkich wątpliwości jeszcze jedno „Spotkanie z pracodawcą” zakończyło się.

Serdecznie zapraszamy na nadchodzące wydarzenia z tej serii!

firm_119072_2db175_big