Wigilia GIK 2015

Koniec grudnia to wyjątkowy okres w roku – to właśnie wtedy przypadają święta Bożego Narodzenia. To także czas przerwy w roku akademickim – tak bardzo potrzebnej, aby zregenerować swoje siły przed nadchodzącymi wyzwaniami towarzyszącymi końcowi semestru i sesji. Zanim to jednak nastąpi, jak co roku, studenci Wydziału Geodezji i Kartografii spotkali się na studenckiej wigilii, zorganizowanej we współpracy Wydziałowej Rady Samorządu Studentów, Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej i Stowarzyszenia „GEOIDA”.

SONY DSC

Czas tej wigilii jest czasem niezwykłym – stół zastawiony przeróżnymi potrawami, przygotowanymi przez studentów, z głośników sączy się świąteczna muzyka. W tej atmosferze składaliśmy sobie życzenia, zarówno te proste, tradycyjne, jak i te długie, niekiedy przyjmujące postać krótkich utworów niemalże lirycznych. Wszystkie jednak były pełne radości i miłości, bo płynęły z głębi naszych serc.

Na koniec, w imieniu wszystkich członków Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej, pragniemy życzyć wszystkim Wam, aby okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia był dla Was czasem miłości i radości, pełnym pozytywnych wrażeń i spotkań w gronie bliskich Wam ludzi. A gdy już ochłoniecie po świątecznych emocjach i nadejdzie 31 grudnia – po prostu bawcie się dobrze! Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>