Festiwal Nauki Małego Człowieka

Członkowie Koła uczestniczyli w Festiwalu Małego Człowieka (28-29 września), gdzie reprezentując Wydział Geodezji i Kartografii promowali zarówno kierunek Gospodarka Przestrzenna jak i cały Wydział pośród najmłodszych mieszkańców Warszawy oraz ich rodzin. Poprzez zabawę w gry edukacyjne pokazywaliśmy z czym związana jest działalność Wydziału. Wydarzenie przyczyniło się do pozytywnego odbioru Wydziału wśród odwiedzających starannie przygotowane stanowisko obsługiwane przez życzliwe osoby. Dzieci chętnie korzystały z możliwości zbudowania modelu Satelity PW-SAT, którą zabierały do domów na pamiątkę wspólnie spędzonego czasu.