Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2016

2

Członkowie KNGP przed wydziałowym stoiskiem

W miniony weekend, w dniach 23-24 kwietnia 2016 roku, odbyły się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej – akcja, która ma na celu zachęcić uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności klas maturalnych, do studiowania na naszej uczelni. Jak co roku, na stoisku Wydziału Geodezji i Kartografii obecni byli członkowie Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej, gdzie zachęcali oni do studiowania na kierunku Gospodarka Przestrzenna, a także do działalności w naszym kole.

Wszyscy zainteresowani mieli możliwość zadać wszelkie nurtujące pytania w trakcie rozmowy przy stoisku, a także wziąć udział w spotkaniu informacyjnym i udać się na spacer, w trakcie którego studenci naszego wydziału prezentowali różne sale i laboratoria. Poza tym na chętnych czekały również przygotowane przez nas gry, m.in. KOŁOPOLY czy gra polegająca na rozpoznawaniu miast po zdjęciach satelitarnych zrobionych nocą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w ten weekend stoisko naszego wydziału na Drzwiach Otwartych PW. Wierzymy, że już w październiku zostaniecie nie tylko studentami Gospodarki Przestrzennej, ale także członkami naszego Koła!

5

dr Józef Dobija – konsultant KNGP ds. środowiskowych

DSC_1132

Kandydatów zachęcało m.in. zdjęcie członków KNGP w trakcie wyjazdu integracyjnego do Gdańska w 2014 roku