Wstąpienie do sieci NSGeo.

Naukowa Sieć Studentów Geoinformatyki (NSGeo) zrzesza kilkanaście kół naukowych z uczelni wyższych całej Polski. Działalność sieci skupia się przede wszystkim na popularyzacji szeroko pojętej geoinformatyki i GISu oraz organizowaniu konferencji naukowych dla studentów i doktorantow. W tym roku, 20 grudnia, nasze koło dołączyło do grona organizacji skupionych w sieci –  pojawiła się również pierwsza okazja do szerszej współpracy w związku z organizowaną przez NSGeo w czerwcu konferencją naukową.