ARTYKUŁY TEMATYCZNE #Podsumowanie

Semestr letni powoli dobiega końca i wielu studentów czuje już na plecach oddech zbliżającej się sesji. Jest to zatem idealny moment, aby podsumować cykl, który gościł na naszej stronie od grudnia do maja – ARTYKUŁY TEMATYCZNE. W trakcie tych sześciu miesięcy pojawiło się sześć artykułów, które poruszały bardzo różną tematykę, począwszy od relacji podróżniczej, poprzez kwestie związane ze środowiskiem, na urbanistyce kończąc. Przypomnijmy sobie zatem, o czym traktowały poszczególne artykuły tematyczne.

1. 8.12.2015 | Parki narodowe w USA
  2. 12.01.2016 | Miejska przewaga zdrowotna
  3. 9.02.2016 | Dwojaka rola ulic
  4. 8.03.2016 | Partycypacja społeczna w zarządzaniu przestrzenią
  5. 12.04.2016 | Przestrzeń miasta a zdrowie
  6. 10.05.2016 | Nowe Centrum Łodzi

Cykl ten śladem wielu studentów udaje się teraz na zasłużony wakacyjny odpoczynek, aby już od początku nowego semestru przywitać Was świeżą dawką interesujących artykułów tematycznych. Do zobaczenia!