Tajniki procesu deweloperskiego

tajnikiprocesudeweloperskiego

Michał Pluciński, absolwent kierunku Gospodarka Przestrzenna

Dnia 6 kwietnia 2017 r. członkowie i sympatycy Koła mieli okazję zgłębić tajniki procesu deweloperskiego. Spotkanie prowadził Michał Pluciński, absolwent kierunku Gospodarka Przestrzenna na Politechnice Warszawskiej, a także studiów o tematyce Real Estate na Kingston University, obecnie pracujący w firmie Panattoni Development Company na stanowisku Capital Markets Managera. Michał przybliżył nam swoją historię zawodową oraz jak kształtowało się w nim zainteresowanie rynkiem nieruchomości, zaczynając od biura projektowego, poprzez consulting. Na spotkaniu mogliśmy dowiedzieć się szczegółów odnośnie procesu deweloperskiego, a także ogólnych wiadomości dotyczących funkcjonowania branży nieruchomości. Przybliżone zostały kwestie inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, ich planowanie, projektowanie, budowanie i zarządzanie, a także w jaki sposób są zależne od rynku kapitałowego. Dyskusji została poddana kwestia możliwości podjęcia pracy i kształtowania kariery zawodowej przez studentów naszego kierunku w tej dziedzinie. Ukończenie Gospodarki Przestrzennej oraz doświadczenia zawodowe Michała w różnych branżach zaowocowało spotkaniem bogatym w informacje, wnioski i ciekawostki dotyczące rynku inwestycyjnego oraz przyszłej ścieżki zawodowej studentów Gospodarki Przestrzennej.

[AUTORAMI RELACJI SĄ ANIA CIAŚ I MICHAŁ WASILUK]