Miasto w naszych rękach według publiczności

17917681_1532201600145685_7883224344340238556_o

Prezentacja projektu zespołu PatEmiJan

21 kwietnia 2017 roku odbyło się rozdanie nagród wieńczących II edycję ogólnopolskiego konkursu “Miasto w Twoich rękach” organizowanego przez studentów z SKNGP Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tematem tegorocznej edycji była rewitalizacja małych miast.
Uczestnicy mieli za zadanie opracować własny projekt Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Brok. Projekt sporządzony na podstawie szczegółowej diagnozy obszaru uwzględniać musiał zmiany z perspektywy przestrzennej, ekonomicznej i społecznej, propozycje działań partycypacyjnych czy harmonogram zaplanowanych przedsięwzięć.

W konkursie brał udział nasz kolega, Jan Cholewiński, który wraz ze swoim zespołem w składzie: Patrycja Karaszkiewicz, Patrycja Krzyżanowska, Emilia Żeromska zdobył nagrodę publiczności! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!