Szlachetna Paczka 2017

Już po raz kolejny Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej podjęło się organizacji akcji wsparcia Szlachetnej Paczki, ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku udało nam się wesprzeć rodzinę pani Danuty z Żyrardowa, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci – córkę Paulinę (14 lat) i syna Pawła (10 lat), który cierpi na zespół Aspergera i wymaga ciągłej opieki. Wraz ze wsparciem ze strony Wydziałowej Rady Samorządu oraz Stowarzyszenia Studentów Wydziału „Geoida” udało nam się 8 grudnia przekazać paczkę z żywnością trwałą, środkami czystości, artykułami higienicznymi, materiałami szkolnymi, odzieżą, obuwiem, akcesorami kuchennymi oraz drobnymi upominkami na święta, ponadto zebraliśmy ponad 600 złotych, które także zostały przekazane rodzinie. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym nawet za najdrobniejsze okazane wsparcie, które z pewnością pomoże rodzinie pani Danuty, a także koordynatorkom projektu – Paulinie Krupińskiej i Marioli Kałużnej.

Podziękowanie dla KNGP za wzięcie udziału