Geopiknik 2018

W minioną sobotę 12 maja już po raz dwudziesty pierwszy do Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego PW w Józefosławiu przybyli tłumnie studenci, wykładowcy, sympatycy naszego wydziału, a także okoliczni mieszkańcy, by wspólnie wziąć udział w najlepszej imprezie na tej uczelni! Grill, gra terenowa przygotowana przez Kołowiczów, zumba, konkurs centrowania, dmuchana skocznia, paintball i wiele różnych atrakcji czekało na wszystkich chętnych. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my Widzimy się za rok!

Zdjęcia: Klub Filmowo-Fotograficzny „Focus” (więcej)