Otwieramy drzwi Politechniki

W dniach 7 i 8 kwietnia 2018 roku miały miejsce Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej! Przez dwa dni wsparci przez Stowarzyszenie Studentów GiK PW „Geoida”, Koło Naukowe GiK oraz Wydziałową Radę Samorządu mieliśmy okazję prezentować na stoisku Wydziału Geodezji i Kartografii kierunek gospodarka przestrzenna oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej przed uczniami liceów, techników i szkół zawodowych z całej Polski, którzy w tym roku piszą maturę i być może dzięki odwiedzeniu stoiska przekonają się do odpowiedniego wyboru – odzew był bardzo pozytywny 🙂 Oprócz stoiska, gdzie była m.in. nasza makieta i postery z grantów Koło zostało także przedstawione na prezentacji wydziału.

Ogromne podziękowania dla koordynatorki projektu Patrycji Gromelskiej oraz wszystkich osób które zaangażowały się w projekt z ramienia gospodarki przestrzennej: Magdalena Chłystek, Jagoda Ciozda, Jarosław Czajka, Kuba Dymowski, Piotr Firlej, Marta Grabarczyk, Maciek Izdebski, Kuba Kaczorowski, Oliwia Król, Sylwia Kuran, Iza Rożej, Weronika Rychlicka, Iga Salczyńska, Adam Urbański i Michał Wyrzykowski 🙂

Zdjęcia: Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”