GIS Day 2018: GIS w Stolicy

Jak co roku, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w stołecznym GIS Dayu, który mamy przyjemność współorganizować!

W ramach obchodów Światowego Dnia Systemów Informacji Geograficznej (GIS Day) serdecznie zapraszamy na VII edycję konferencji „GIS w Stolicy”, która odbędzie się 23 listopada 2018 r. od godziny 8:30 w budynku nr 34 Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ulicy Nowoursynowskiej 159.

Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem „GIS – Nowy wymiar administracji”, a jej tematem przewodnim będzie zastosowanie Systemów Informacji Geograficznej w administracji, aby funkcjonowała efektywniej.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m.in. dr hab. inż. Robert Olszewski, profesor Politechniki Warszawskiej, który wygłosi prelekcję pod tytułem „Geopartycypacja społeczna – koło zamachowe czy hamulec rozwoju smart city?” oraz Karolina Tyrańska Wizner i Norbert Tuśnio ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej  z referatem „Dane przestrzenne w zapewnieniu bezpieczeństwa”.

W ramach konferencji odbędą się również warsztaty, który uczestnicy będą mieli okazję podnieść swoje umiejętności z oprogramowania GIS.

STRONA INTERNETOWA WYDARZENIA | WYDARZENIE NA FACEBOOKU