Mówią o nas!

Jak widać działania Koła przechodzą nie bez echa.

Niedawno redakcja Radia Kampus zaprosiła nas do swojego studia. Nasze przedstawicielki wiceprezes Agnieszka Lemańczyk i członkini Oktawia Miłuch miały przyjemność uczestniczyć w wywiadzie o naszym Kole w programie Kampus Główny.

Opowiadały o stanie polskiej gospodarki przestrzennej, o tym dlaczego ważna jest edukacja planistyczna już od najmłodszych lat oraz jakie kroki każdy z nas może podjąć by ulepszyć przestrzeń w której żyjemy. W drugiej części wywiadu mogliśmy usłyszeć o ostatnich działaniach jakie podejmuje KNGP – między innymi o warsztatach urbanistycznych, które prowadzimy w szkołach, o interaktywnej mapie kampusu PW  oraz o urodzinowych warsztatach Karta Warszawska i wnioskach jakie z nich wyciągnęliśmy (z którymi każdy niedługo będzie się mógł zapoznać w naszej publikacji).

Dziękujemy Radiu za zaproszenie.

Ale to nie koniec naszych PRowych występów.

7 czerwca reprezentacja Koła uczestniczyła w gali podsumowującej projekty z programu „Kreatywna młodzież” dofinansowane przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, która odbyła się w Centrum Kreatywności Targowa . Przed zaproszonymi gośćmi mieliśmy przyjemność opowiedzieć o warsztatach urbanistycznych, które przeprowadziliśmy wśród dzieci z podstawówek dzięki finansowemu wsparciu Fundacji.

Poznaliśmy również inne zespoły kreatywnych studentów zajmujących się wieloma dziedzinami nauki i wymieniliśmy się cennymi doświadczeniami w prowadzeniu projektów.

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Fundacją w przyszłości.

0107-2019-02154261521183776603