Głosuj na nas – Budżet Obywatelski 2021

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w głosowaniu w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Warszawy! Nasz projekt został zaakceptowany, a o pracach nad nim pisaliśmy tutaj. W tym roku zgłosiliśmy projekt Zielony Drobiazg dla Ochoty – rewitalizację skwerku przy DS Babilon, dlatego z pewnością studenci naszego Wydziału będą mogli korzystać z efektów zmian.

Na skwerku zaplanowaliśmy nowe oświetlenie, ławki, kosz na śmieci, a także trampolinę i hamaki miejskie. Nowy skwerek będzie dostosowany zarówno dla studentów jak i okolicznych mieszkańców; stanie się on idealnym miejscem do szybkiego wypoczynku, a zastosowane nowoczesne oświetlenie zwiększy poziom bezpieczeństwa. Cieszymy się, że realnie możemy wpłynąć na przestrzeń w Warszawie. Teraz wszystko zależy od Was!

Głosowanie trwa do 15 września, tutaj znajdziecie stronę projektu. Krótki przewodnik po tym, jak poprawnie zagłosować znajdziecie tutaj. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli się pochwalić zmienioną przestrzenią!

wizki