Drzwi Otwarte 2020 za nami!

W dniach 22-24 maja odbyły się w tym roku nietypowe, bo zdalne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej. Tym razem w związku z pandemią koronawirusa nie spotkaliśmy się tradycyjnie na Dużej Auli w Gmachu Głównym i nie stacjonowaliśmy na stoisku Wydziału Geodezji i Kartografii z naszą makietą wzorcowego osiedla, ale i tak naszym zdaniem wszystko poszło jak należy i dzięki naszym działaniom być może już wkrótce trafią do nas nowi członkowie Koła!

W tym roku Drzwi Otwarte podzielone były na trzy dni: w pierwszym dniu miała miejsce ogólnouczelniana transmisja przez Facebooka, gdzie potencjalni studenci mogli także zadawać pytania. Z kolei drugiego i trzeciego dnia wkroczyliśmy do akcji my – przedstawiciele Wydziału oraz kierunku gospodarka przestrzenna. Braliśmy udział w prezentacjach na temat funkcjonowania Wydziału, kół naukowych na Wydziale, a także byliśmy na Discordzie, gdzie prezentowaliśmy zainteresowanym nasze osiągnięcia, wykonywane prace oraz odpowiadaliśmy na ich pytania. Drzwi Otwarte cieszyły się w tym roku mimo formy sporym zainteresowaniem, co mamy nadzieję zmieni się w dobrą frekwencję na naszych przyszłorocznych spotkaniach 🙂 Przy okazji Drzwi powstał filmik promujący nasze Koło, które prezentowało dwóch prezesów Koła – obecnej i zeszłej kadencji. Poniżej znajdziecie link do filmu oraz transmisję z wydziałowej prezentacji, gdzie również mieliśmy swoje kilka minut.