KNGP najbardziej rowerową organizacją na PW!

Od 1 czerwca przez 10 tygodni najbardziej wytrwali kolarze i niedzielni cykliści Politechniki Warszawskiej rywalizowali ze sobą w wydarzeniu La Ligue Rowerowa! Setki studentów kręciły kilometry i przewyższenia ku chwale swojej – w rywalizacji indywidualnej, wydziału – w wydziałowej, oraz organizacji – w rywalizacji organizacji Politechniki. Po trudach kilometrów zmagań okazało się, że… KNGP jest najbardziej nakręconą rowerowo organizacją Politechniki! Nasi członkowie i sympatycy wspólnie wykręcili aż 10 371,80 kilometra, co jest ilością rekordową i tym samym zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu organizacji PW. Zostawiliśmy w tyle naszych konkurentów – drugie miejsce zajęła drużyna Proton Dynamic z 4 562 kilometrów.

Gratulacje kierujemy do wszystkich członków i sympatyków, którzy wzięli udział w wydarzeniu, a specjalne podziękowania należą się dla tych, którzy wykręcili wśród „naszych” najwięcej kilometrów: Mateusza Wiatrzyka, który wygrał także klasyfikację indywidualną oraz Piotra Mazura, który zdobył brąz. Magiczne 1 000 km przekroczył też Arkadiusz Gołębiowski. Nie bez powodu możemy z dumą nosić nasze nowe miano – od samego początku promujemy zrównoważoną mobilność, w której rower gra niezwykle ważną rolę.