Koniec kadencji i zdalne wybory

Tradycyjnie na przełomie listopada i grudnia upływa koniec kadencji w Kole Naukowym Gospodarki Przestrzennej. W związku z sytuacją epidemiologiczną walne spotkanie Koła odbyło się w formie zdalnej, 26 listopada 2020 roku.

Na spotkaniu przedstawiciele Zarządu kończącego kadencję podsumowali rok działań w Kole. Mimo trudnej sytuacji i konieczności działania głównie przez internet, bez możliwości fizycznych spotkań udało się zrealizować i kontynuować liczne projekty, o których można przeczytać na naszej stronie – warsztaty urbanistyczne, modernizację osiedla na Czerniakowie, budżet obywatelski, zagospodarowanie terenu w Rokitkach czy KNGP w świecie GIS. Zarząd podziękował za współpracę wszystkim członkom i sympatykom, nakreślił, jakie działania na najbliższy czas przekazuje kolejnemu zarządowi oraz wręczył nowe członkostwa w Kole.

koloupl

Następnie przyszedł czas na prezentacje kandydatów do nowego zarządu KNGP. Każdy z kandydatów opowiedział nieco o sobie, o swoich dotychczasowych działaniach i o planach na przyszłość. Następnie przyszła pora na pytania do kandydatów, które zadawali nie tylko Kołowicze, ale także absolwenci Uczelni oraz przedstawiciele pozostałych jednostek studenckich, za których obecność serdecznie dziękujemy!

Po niezwykle długiej, bo aż trzygodzinnej sesji pytań do kandydatów przyszła pora na głosowanie, które po raz pierwszy w historii wyborów w Kole odbyło się przez platformę elektroniczną. Po kilkunastu minutach Komisja Skrutacyjna podała wyniki głosowania – wszystkie pięć stanowisk zostało obsadzonych. Członkami Zarządu Koła na kadencję 2020/2021 zostali:

• Prezes Zarządu – Agnieszka Lemańczyk,
  • Wiceprezes Zarządu – Marcin Pinkosz,
  • Sekretarz Koła – Łukasz Trębicki,
  • Skarbnik Koła – Piotr Mazur,
  • Rzecznik Koła – Aleksandra Strzyżewska.

walne2Dla Marcina jest to trzecia kadencja w zarządzie, dla Piotra, Agnieszki i Łukasza druga.

Dziękujemy za działalność ustępującym członkom zarządu – Michałowi i Damianowi, życzymy powodzenia nowego Zarządowi i oby nowa kadencja jak najszybciej zaczęła odbywać się w świecie, w którym nie boimy się wyjść do drugiego człowieka, ani nikt nas w tym nie ogranicza!

Na koniec dorzucamy zdjęcie złożone z członków zarządu Koła z ostatnich lat, którzy odwiedzili spotkanie walne Koła.

walne3