Dyskusja o zmianach na Gospodarce Przestrzennej – już we wtorek!

Wraz z WRS GiK zapraszamy na dyskusję dotyczącą zmian w sposobie i tematyce przedmiotów nauczanych na Gospodarce Przestrzennej.

Spotkanie skierowane jest wyłącznie dla studentów, prowadzący zajęcia nie będą na nim obecni. Wypracowane wnioski w formie raportu zostaną przekazane władzom wydziału.

Dyskusja odbędzie się we wtorek (10 czerwca) o godz. 16.30 w sali 315 w Gmachu Głównym.

Przyjdź i wyraź swoją opinię!

Jeśli nie możesz przybyć lub chcesz dokładniej wyrazić swoje zdanie, uzupełnij ankietę: https://docs.google.com/forms/d/1fYZYbPx4tj8PHKtDz4nfu2qPh7TMWD_JmvoU0iIMPBA/viewform?usp=send_form

Twoja wiedza i umiejętności wyniesione ze studiów są jednymi z najważniejszych uwarunkowań dla przyszłej kariery. Biorąc udział w dyskusji masz szansę wpłynąć zarówno na tok swojej dalszej nauki jak i na program dla przyszłych studentów.

Ze względu na zmiany programowe harmonogramy studiów różnych roczników są inne – będziemy mieli szansę porównać czy zmieniły się na lepsze. Liczymy na obecność młodszych oraz starszych roczników, które dzięki swym doświadczeniom powiedzą jak wiedza z konkretnych przedmiotów przydała się w nauce na wyższych semestrach.

Link do wydarzenia na fb:https://www.facebook.com/events/734048253324311/?ref_newsfeed_story_type=regular