Spotkanie rekrutacyjne KNGP

W życiu studenta niewiele jest takich sytuacji, które mogą przyciągnąć go w piątek wieczorem na uczelnię. KNGP potrafi jednak czynić cuda, gdyż nam się to udało. 24 października 2014 roku o godz. 19:00 odbyło się spotkanie rekrutacyjne do naszego koła naukowego.

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym spotkaniu przedstawiliśmy kandydatom kilka najważniejszych informacji o naszym kole: kim jesteśmy, czym się zajmujemy, w co ewentualnie mogą się oni zaangażować. Odpowiedzieliśmy także na najbardziej nurtujące pytania kandydatów.

Spotkanie było też okazją, aby oficjalnie przyjąć w poczet członków Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej kolejnych zeszłorocznych kandydatów.

Jeśli nie było Cię na spotkaniu rekrutacyjnym, a jest w Tobie wielka chęć, aby do nas dołączyć, nic straconego! Już dziś polub stronę KNGP na facebook’u, a znajdziesz tam informacje o przyszłych spotkaniach integracyjnych i organizacyjnych. Zapisz się także na listę mailingową (wejdź w zakładkę WSPÓŁPRACA/KONTAKT). Być może to na Ciebie właśnie czekamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>