Warsztaty REVIT 2015

Wczorajszego wieczoru odbył się pierwszy z serii warsztatów z mgr inż. Andrzejem Borkowskim – doktorantem Wydziału Geodezji i Kartografii. Tematyką warsztatów był jeden z programów rodziny Autodesk – Revit.

Prowadzący słowem wstępu opowiedział nam krótką historię tego niezwykle użytecznego oprogramowania, następnie przechodząc do tematyki szkolenia. Warsztaty poruszały zagadnienia współpracy branżowej, modelowanie rodzin i ogólnego wykorzystania programu w branży planowania przestrzennego. Pierwsze dwa zagadnienia przed wczorajszym spotkaniem wydawały się trudne i bardzo zaawansowane, ale dzięki przejrzystej prezentacji zastosowania temat został łatwo przyswojony przez uczestników.

Cieszy nas niezmiernie frekwencja na warsztatach (około 30 osób), która potwierdza, że obraliśmy dobry kierunek w rozwoju studentów. Najbliższe warsztaty planowane są na początek marca, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Jeszcze raz pragniemy podziękować za poświęcony czas i zaangażowanie mgr inż. Andrzejowi Borkowskiemu. Już czekamy na marzec!

DSC_0058 DSC_0059