Praktyki

Każdy student, aby uzyskać tytuł inżyniera, musi zaliczyć praktyki. Często formalności związane z ich odbyciem przyprawiają niejednego żaka o bóle głowy. Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej wyszło na przeciw wszystkim studentom naszego kierunku i stworzyło Bazę Praktyk i Staży. Członkowie Koła podzielili się swoimi uwagami i spostrzeżeniami odnośnie różnych instytucji i firm, w których odbyli swoje praktyki. Wierzymy, że stworzona przez nas Baza Praktyk i Staży będzie pomocna dla studentów zastanawiających się nad wyborem miejsca ich odbycia.

Baza Praktyk i Staży jest dostępna w siedzibie Koła w pokoju 405/5 w Gmachu Głównym PW. Każdy zainteresowany może przyjść i zapoznać się z jej zawartością.

Rzecznik Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej PW, Martyna Włodarczyk, stworzyła specjalną instrukcję, która pokazuje krok po kroku, jak wygląda ten proces.

Instrukcja odbywania PRAKTYK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>