Rozdanie dyplomów inżynierskich

17 czerwca 2015 roku zapisze się w kronice Politechniki Warszawskiej nie tylko jako dzień Egzaminów B2, ale również jako dzień rozdania dyplomów inżynierskich absolwentom kierunków Gospodarka Przestrzenna oraz Geodezja i Kartografia pierwszego stopnia.

rozdanie_1           rozdanie_2           rozdanie_3           rozdanie_4

Był to wyjątkowy dzień dla Naszego Wydziału. Jego Władze, pracownicy naukowi, ale przede wszystkim absolwenci studiów inżynierskich wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi zebrali się na Małej Auli Politechniki Warszawskiej, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Po odegraniu hymnu państwowego głos zabrała Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii, Pani prof. dr hab. Alina Maciejewska. Po niej do zgromadzonych przemówili także Rafał Kryżman, przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu Studentów oraz Aleksandra Radecka, która reprezentowała absolwentów. Po przemówieniach nastąpiło kluczowe wydarzenie: rozdanie dyplomów.

Jednakże z punktu widzenia Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej PW ważne było nie tylko to, co się działo w trakcie uroczystości, ale także po niej. Członkowie Naszego Koła, a zarazem inżynierowie, otrzymali certyfikaty, potwierdzające ich działalność w naszej organizacji i wkład, jaki wnieśli w jego rozwój.

rozdanie_5

Serdecznie gratulujemy absolwentom ich sukcesu, jakim niewątpliwe było uzyskanie tytułu inżyniera na najlepszej uczelni technicznej w Polsce. Wierzymy, że szerokie wykształcenie zdobyte na Naszej Uczelni, zarówno w trakcie zajęć, jak i podczas działalności w KNGP, zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym. Tego Wam też z całego serca życzymy!