Poznaj Zarząd KNGP PW

Cześć! W ramach zwiększenia komunikacji i zmniejszenia barier chcieliśmy się Wam krótko przedstawić jako nowy zarząd KNGP.
  • Zarząd KNGP PWPrezes – Lena Graba: Hej, mam na imię Lena. Jestem studentką III roku GP. Jestem miłą, sympatyczną, bardzo pomocną i kreatywną osobą, która zawsze znajdzie rozwiązanie trudnej sytuacji. Lubię także gotować. W kole zadbam o odpowiednią reprezentację nas jako jednostki uczelnianej PW.
  • piotrek1Wiceprezes – Piotr Mazur: Cześć, jestem Piotrek. Studiuję GP na IV roku. Moją pasją jest kolarstwo, podróżowanie, gra na ukulele (nadal się uczę). Nie umiem usiedzieć długo w jednym miejscu więc wszędzie mnie pełno. W kole zawsze zajmowałem się finansami, a teraz spełniam się w roli wiceprezesa dzielnie reprezentując nas na uczelni jak i poza nią. Z chęcią przedyskutuję z Wami każdy pomysł na projekt oraz porozmawiam na każdy temat związany z kołem i studiami.
  • maciej2Skarbnik – Maciej Atłas: Hej, wielu pewnie mnie już zna, ale jeśli nie to z chęcią się przedstawię. Mam na imię Maciej i jestem studentem III roku GP. Z zamiłowania lubię historię, fantastykę, gry zarówno komputerowe, jak i planszowe, oraz oczywiście memy. W nowej kadencji odpowiadam za finanse i wydatki koła, oraz w mniejszym stopniu za koordynowanie Warsztatów Urbanistycznych. Zawsze z chęcią pomogę, sprzedam ciekawostkę lub nawiązanie do kultury masowej oraz opowiem o nowościach jakie będą czekać na Was w KNGP.
  • zuzia1Sekretarz – Zuzanna Molak: Hej, mam na imię Zuzia. Jestem na II roku GP. Interesuję się architekturą, a w wolnym czasie uwielbiam słuchać podcastów kryminalnych. W KNGP pełnię funkcję sekretarza – papierkowa robota nie będzie mi obca. Z wielką chęcią opowiem o kole, kierunku i przy okazji mogę polecić najlepsze jedzenie w mieście!
  • magda2Rzecznik – Magdalena Królikowska: Hej, mam na imię Magda. Jestem na IV roku GP. Kocham robić zdjęcia, odkrywać nowe miejsca podróżując, piec, rysować i tańczyć. Interesuję się sztuką. W KNGP wyrażam swoją kreatywność poprzez prowadzenie mediów społecznościowych i nie tylko. Chętnie pomogę w trudnych sprawach, opowiem o działalności koła czy też o samym kierunku lub po prostu porozmawiam. Jestem również dobrym towarzystwem do udziału w wystawach/spacerach/innych wydarzeniach.
Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na każde pytanie!